elektrownie wiatrowe oze

oze24.eu

to portal poświęcony tematyce odnawialnych źródeł energii, a w szczególności mikro instalacjom, które w Polsce są jeszcze mało popularne, ale analitycy i ekonomiści przewidują jego dynamiczny rozwój, który będzie stymulowany ułatwieniami prawnymi i wsparciem funduszy unijnych.

Nasza szczególna uwaga poświęcona została rozwiązaniom, które są przystępne dla każdego ze względu na relatywnie niski koszt instalacji oraz dostępność. Małe, przydomowe elektrownie wiatrowe wykorzystują wiatr do produkcji prądu, dzięki czemu mogą go dostarczać przez całą dobę. Z kolei ogniwa słoneczne, inaczej moduły fotowoltaiczne, czy też baterie słoneczne przekształcają światło do produkcji prądu. Nie potrzebują zatem wysokich temperatur, które wykorzystują z kolei kolektory słoneczne, czyli solary.

Na portalu poznasz te wszystkie rozwiązania, dowiesz się jakie są ich plusy i minusy oraz które rozwiązanie będzie najlepiej dopasowane do Twoich możliwości i potrzeb. Dodatkowo portal publikuje artykuły, dzięki którym będziesz na bieżąco ze wszystkimi rozwiązaniami z zakresu oze. Zapraszamy do czytania!